![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjnTeNqUqxGYuBNVfRZvA-c5ifKWrEuqILTVrALezRFlxkuLo_CLABIRNAbazJoYy4ao-IXTuRkGz3kmT9Wf25a4B2jLICm93aPabLOA7nvkNzHUD_MAayNkghMuLwYE6FWSxsjYm3d82Du/s320/1455910_1708716789376276_7217789527062692559_n.jpg)
Сьогодні, 21 березня, відзначаємо Міжнародний день поезії. Вже більше десяти років світова громадськість у цей день привертає увагу до одного з найважливіших культурних явищ - віршів. Мабуть, недаром ця дата співпадає із весняним рівноденням – бо ж саме вірші, як відомо, допомагають повернути рівновагу в почуваннях людини або дають поштовх жити повніше і щасливіше – любити, ненавидіти, йти до своєї мети чи призупинити на мить потік змін і заспокоїтись.
Найкращим визначенням поезії є слова Ліни Костенко: "Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі". Саме таку назву має перегляд поетичних збірок сучасних поетів Шевченкового краю, який запропонований увазі читачів у читальному залі нашої бібліотеки.
Тож не забуваймо про ще один світлий промінчик у житті, навіть якщо за вікном весна чомусь не зовсім ще весняна – теплий вірш поряд з чашечкою солодкого гарячого чаю чи кави точно підніме настрій!