Петровський Леонід Євгенович, український письменник, народився 06.01.1947 року в селі Багачівка Звенигородського району Черкаської області. Виховувався у Київській школі-інтернаті №1. Закінчив Київський державний університет імені Т.Г.Шевченка. Одружений, має доньку, двох онуків.
Нині - автор багатьох художніх творів, серед них повісті і романи: “Дев’ятнадцята осінь”, “Три приїзди в село” “Людина черги”, “Інтернат”, “Інваліди душі”, “Зворотній бік землі”, “Гніздо для лелеки” та інші.
Петровський Л.Є. донині не пориває зв’язку з малою батьківщиною. На днях завітав до центральної районної бібліотеки ім.Ю.С.Кримського з подарунком — своїми книгами “Зворотній бік землі”, “Інтернат”, “Гніздо для лелеки”, “Інваліди душі”.
Бажаючих познайомитися з творами Петровського Л.Є. запрошуємо до бібліотек нашої системи.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh8uNE_4SkzBZqOS-j91duQbwBJS_J0tIT443DGPc1ncVV5QlRGKKlIIvtnNMuuRKpyE0rqnXon6LXqMuB5yGxbw7bgBBX_oaXQVSfSnx0Y2tX0UXG2HUl6m-E3utXcSEFJzpWlZweNqXPX/s320/img623_27.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgRlaTy3c0H87dnJK7i0O849ZSpD_VgSDoqduyZEzcdwU0Mlt_SEfn4cIDTjib3wokSLqULERwCrsmB_pR48S2zaAVvW4btAP06SIewd4tvnCmAk6ThEjjQiM4dZm8ARMRz2CFKLfqVPbL7/s320/460267_23071055.jpg)