30 липня 2018 р.

Це цікаво.Із фонду нашої бібліотеки.

Валерій Пекар.  Різнобарвний менеджмент.
Пекар Валерій Олександрович - підприємець з 1992. Президент компанії "Євроіндекс". Викладач Києво-Могилянської бізнес-школи. Автор понад 250 статей з менеджменту, маркетингу, ІТ, футурології. Член команди "ВікіСітіНоміка". Співзасновник Громадянської Платформи Нова Країна. Член Національної раді реформ. Головний Євангеліст Спіральної Динаміки в Україні.
У своїй книзі «Різнобарвний менеджмент» популярно викладає теорію еволюції людського мислення, організацій та великих соціальних систем, за якою останнім часом у професійній літературі закріпилася назва «інтегральна динаміка». 
Ця красива і практична модель надає не лише ключ до розуміння стилів лідерства та управлінських культур, але й інструменти їх зміни. Текст ґрунтується на курсі лекцій, який автор читає у провідних українських бізнес-школах, але суттєво перевищує його за обсягом. 
Книга написана практиком і для практиків, тобто розрахована на підприємців та керівників, зацікавлених у розвитку власних навичок менеджменту та вдосконаленні своїх компаній та організацій.