4 жовтня 2018 р.

Це цікаво. Із фонду нашої бібліотеки.

До вашої уваги ще одна книга серії “Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей”. Ця книга — захоплююча розповідь про життя новатора в IT-технологіях, творця одного з найвідоміших брендів, геніального оратора, талановитого керівника, людини, що змінила світ!
Це дивовижна історія про легендарну людину, яка подарувала світу комп’ютер з клавіатурою, техніку Apple, а ще мультфільми студії Pixar.  В цій книзі ви познайомитеся з Стівеном  Джобсом, з його дитинством, дорослим життям та творчістю. Улюблена справа захопила його ще з юнацьких років, у 20 років разом з найкращим другом він заснував власну компанію, заробив свій перший мільйон у 23 роки, а в 25 -  на його рахунку було вже 100 мільйонів. Він завжди хотів бути першим. І, звісна річ, став ним — завдяки безмежній вірі в себе, неймовірній енергії та невсипущому контролю.
Історія життя Стіва Джобса буде корисною для кожного члена сім’ї. Це багатогранна книга-біографія з якої можна дізнатися цікаві факти з різних областей. Читаючи книгу «Стів Джобс», дитина дізнається, що завдяки інтересу до науки, Стів ще в дитинстві відрізнявся нестандартним мисленням, що стало основою формування його особистості. Саме приклад Джобса доводить: людина, котра мислить не так як усі, котра уникає шаблонів у вирішенні задач на шляху до мети, здатна вплинути на світ, змінити його на краще та досягнути величних успіхів.
Книжка захопить і дорослого, і дитину. Читайте разом зі своїми дітьми, адже коли ви читаєте дитині  - вона відчуває вашу турботу і любов.