![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj1SjFzbkcY3wKksjpN6mbE09Qt2rsI3Sn5otUNyB73QMvzTsA-C41Som1VqanJ2YF271oPDv7iQCE_ttNqEZj_qB4b46Kn8Y4UnGSGB40jocSzaM_7rD5pqpn-l_GT7KdGz58HujFVEXYt/s1600/48988.jpg)
День українського добровольця — свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні 14 березня. У цей день 2014 року 500 бійців-добровольців прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Саме завдяки добровольцям - їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію. Українські добровольці стали гордістю українського народу. З нагоди цієї дати в Звенигородській центральній районній бібліотеці оформлено книжково - ілюстративну виставку “Українці — нація героїв”. Саме біля цієї виставки і зібралися члени клубу “Берегиня”, щоб переглянути матеріали виставки та згадали імена мешканців району та міста – учасників АТО, які загинули, виконуючи свій громадянський обов’язок захищаючи Батьківщину.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhwtwOddWVKzdR8Mk16N1YGi1HhbdArjGT65iA_nD1IZSGiA0hhB6NQ3Oz6xLDT4JBgfij4cM9_Eyy7ApNr0UvL4w8_qQEWFfLjJCKX85V4uHO45CMfiWlqz-xGllOVRpR0HxCuOe4Kzvbt/s400/IMG_3504.JPG)
Ще берегинь зацікавили фото-ілюстрована експозиція та тематичний перегляд літератури до Дня Героїв Небесної Сотні. Представлені книги познайомили їх із трагічними подіями на Майдані під час Революції Гідності.