![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjfsYj4ChznNThCEczC9LP0AXwoKiNVa-VOEW70-pRTCSgGY6HvGGbxsXJH3RiAQ01GLghAVy6v1eeuYzuR-6idZTEpjSrvuSCbGD8QQClVu1thRpA0MalAcdYhQEb6k7M71ToTVZAHsX8W/s400/IMG_3357.JPG)
З нагоди дня народження Тараса Григоровича Шевченка та 180-річчя видання першого "Кобзаря" Національна бібліотека України для дітей ініціює проведення Всеукраїнського марафону дитячого читання "Єднаймо душі словом Кобзаря". Марафон проходитиме з 9 березня по 26 квітня в усіх спеціалізованих бібліотеках України для дітей, в тому числі і в нашій. Для участі у Марафоні ми будемо публікувати фото та відео читання дітьми творів із "Кобзаря" на сторінці Facebook із хештегом #ДітиЧитаютьКобзаря_2020.
Приєднуйтеся! Ми вже розпочали!