9 квітня 2024 р.

Це цікаво. Із фонду нашої бібліотеки.

Ірен Роздобудько  “Райські яблучка”🍎🍎🍎
Книга про  наші страхи, думки, почуття, сльози, біль ...а ще про радість, єдність, підтримку...
📖Перша частина збірки — це “щоденник” перших десяти днів облоги Києва, які перевернули свідомість мирних мешканців, котрі опинилися в ситуації повномасштабного нападу. Частина тексту написана в режимі “он-лайн”, а тому є одним із тисячі свідчень, подекуди — суб’єктивних і особистісних — про час, коли ми і світ ще не знали про масштаби трагедії геноциду і звитягу наступних днів, що ведуть Україну до Перемоги.
📖Друга частина збірки розповідає про ментальність і побут мешканців Донеччини. Адже сама авторка народилась і виросла в Донецьку. Його “топографія” тісно пов’язана зі спогадами дитинства і юності письменниці.                              📖 Третя частина складається з новел, написаних у 2014–2017 роках, коли пересічні громадяни ставали героями “видимого і невидимого фронту”, а показові “герої” — зрадниками. Картатий печворк розмаїтих зрізів суспільства складається з новел, у яких переважає психологія “різних людей”, їхніх вчинків, бажань і пошуків сенсу життя.
Якщо вам близька сучасна українська література📘📙 завітайте до нашої бібліотеки. У нас великий вибір книг 📚сучасних авторів.