Анонсуємо подію березня - презентацію книги
Наталі Черкас "Наш загублений рай".
Авторка - наша землячка із Шполи. Черкаська козачка, що з примхи долі майже все свідоме життя прожила в російськомовному середовищі Донбасу, а з 2014 року вимушена «переселенка» — пише глибоко патріотичні твори рідною українською мовою.
Наталя Черкас – літературний псевдонім Прищепи Наталії Петрівни - данина любові до рідної Черкащини. Наталя Петрівна - кандидат економічних наук, доцент, авторка 150 наукових праць і 9 підручників українською і англійською мовами, а після 2014 р. – ще й трьох соціально-психологічних романів (трилогія «Книга життя»),низки оповідань і
новел.
Про що роман "Наш загублений рай"? На це питання відповідає авторка: - "Це спроба дати деякі відповіді. Не політика, не урядовця, а звичайної людини, яка живе поруч з вами. Відповіді на прикладі простої і непретензійної життєвої історії сучасної української жінки, її родини, родичів, колег, знайомих, друзів і недругів — упродовж трьох десятиліть незалежності. У цій правдивій щирій історії, як у краплі чистої води, відбивається доля всього українства. Я — оптимістка, як і головна героїня роману Надія, яка, пройшовши сім кіл пекла, на краю прірви знайшла в собі сили і сенси відродитися для нового змістовного життя, розправити крила. Щиро вірю в прекрасне майбутнє безмежно любимої рідної України."
Тож чекаємо на зустріч.
Слідкуйте за нашими анонсами.
