21 листопада 2017 р.

Україна пам’ятає. Світ визнає.

Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України Петра Порошенка у 2014. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. 
З нагоди Дня Гідності та Свободи бібліотекарем відділу обслуговування Звенигородської ЦРБ О.Мазирою спільно з бібліотекарем та учнями ДНЗ “Звенигородський ЦППРК ” було проведено урок пам’яті і слави “Україна пам’ятає. Світ визнає.”
Бібліотекарі поспілкувалися з учнями, які висловила своє відношення до тих доленосних подій. Говорили про патріотизм і мужність учасників революцій, про гідність, як вона проявилася у кожного із нас. 
Ольга Мазира запропонувала переглянути книги, а це і літописи очевидців подій і романи і оповідання, нариси, вірші присвячені доленосним подіям в Україні. 
Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв Небесної Сотні.