![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiDWyZxdbEuNHvYAqr77-3NdxTQmg6GJsrkoP629FAbMti7aW48M9B_7EWIJpBIVmXKdJlq-tUmZwnXbjvWGqPH-psTlMhewf5KnVn3vhrmjfdTneeKS2MtMIdA4kSE_1RrYIediQYSX1Er/s320/%25D0%25A1%25D0%25BC%25D1%2596%25D1%2585_%25D0%25BC%25D0%25B0%25D0%25BB%25D0%25B0.jpg)
Представляємо книгу серії Колекція. Два кольори.
"Сміх. Біологія, психіка, культура". Автор книги д-р Ерік Смаджа – психіатр, психоаналітик, член Паризького психоаналітичного товариства та Міжнародної психоаналітичної асоціації, фахівець із психоаналізу шлюбних пар. Практикує в Парижі та Лондоні. Також він антрополог, асоційований член Американської антропологічної асоціації і член Товариства психологічної антропології (США). В книзі йдеться про сміх. Чому ж ми сміємося? Що таке сміх? Адже сміх як характерний акт вітальності не перестають вихваляти за його цілющі властивості, однак залишаються дуже сильними і забобони, пов’язані з ним. У книзі автор намагається проаналізувати всі грані смішного, щоб зрозуміти його рушійні сили та механізми, звертаючись до знань психоаналізу, фізіології, етології, літератури, філософії, антропології… Книга розрахована на широке коло читачів.