![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjOAFWNUogLiYidrSUe9TJmPRt9YOyJTdg7KWRxAaoRWx53zk7F5rF6ri-UaZE7h_w7DFkM-5CYlIrBOd9zlbUnLYUaLio6milRpdkrdhBWMQwzAXU5qbgFKVbTZIVew-1P8P6AHFRhSJuT/s320/den-divchat-2.png)
Всі ми знаємо про Міжнародний жіночий день 8 Березня, про День Матері, але мало хто знає про Міжнародний день дівчат, який відзначають 11жовтня. Цей день був проголошений Організацією об’єднаних націй у грудні 2011 року в знак визнання прав дівчат і унікальних проблем, з якими вони стикаються в усьому світі, з дискримінацією та насильством. Кожен рік заходи в рамках Дня дівчат присвячені певній темі. Темою 2019 року визначена: "Сила дівчат: спонтанна та нестримна". Ми повинні пам'ятати, що дівчатам насамперед необхідна наша увага і не лише сьогодні. Потрібна наша участь, турбота і наш захист. Розуміння і співпереживання. І наш власний світ стане трішки краще, світліше і набагато більш радіснішим.