![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhE-gQz-qAa-aR3VRedpHCM81AP4wiEwi-s53W5eO44SiK1CAX6x4ZLBMheoK7ZO10jsDiECx3-KojW5kInLgyuPNISkrv-yLr5T2w_OehMibIXU6MMOhRIvFyRw91vfzjKIFJYQWl_Dhfc/s320/1545128826-5694.jpg)
19 грудня для українців - нехай і не вихідний, але дуже бажаний і очікуваний день. Дітям цього дня прийнято класти під подушку солодкі подарунки, а для дорослих День Святого Миколая - це хороша можливість задуматися про благородні цінності, про які покликане нагадати свято. Ще прийнято вважати, що Миколай Чудотворець також опікується мандрівниками, пекарями та моряками. На честь Святого Миколая, за однією з версій, навіть названо місто на півдні України - Миколаїв.