![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhlRUCPno-d5GvmNqGuk5q8a35AzQ_avCUb2vcho40ZfEWnbQnPCN15sMk3_D87nDW8pBsefAfh6Q5Tp7p6WNtMmzsW3HQ14ThgWkiW-74Fgl81x_nGlDRwU0NO3vE86BYYV0z6ZA8VQQ0e/s320/IMG_20170804_0001+-+%25D0%25BA%25D0%25BE%25D0%25BF%25D0%25B8%25D1%258F.jpg)
Макс Кідрук інженер - енергетик за освітою, а ще невтомний мандрівник і такий само невтомний письменник. Побував у понад 30 країнах. Незважаючи на молодий вік, Максим Кідрук – один із найвідоміших та найбільш впізнаваних письменників в Україні. Тиражі його книг постійно зростають, а критики говорять, що твори Кідрука стають все досконалішими стилістично та сюжетно.
Пише Макс Кідрук у різних жанрах. Це і тревелоги – жанр, з якого почався Кідрук-письменник. “Мексиканські хроніки”, “Подорож на Пуп Землі”, “Любов і піраньї”, “На Зеландію!” – книги, написані на основі мандрівок автора до віддалених, екзотичних і майже незвіданих для пересічного українця країн, як ото Перу, Чилі, Мексика, Нова Зеландія, Еквадор тощо. І технотрилер - " Бот: Атакамська криза”, який отримав продовження Бот: Гуаякільський парадокс» та “Жорстоке небо”. І гостросюжетні романи: “Твердиня”, “Зазирни у мої сни”, “Не озирайся і мовчи”. Пробує себе М.Кідрук і у публіцистиці — книга “Небратні” - це спроба проаналізувати понад 400-річну історію україно-російського протистояння та донести до європейського читача причини, що стали передумовами нинішньої ситуації в Україні, зокрема, війни на Сході країни.
Запрошуємо любителів якісної української літератури до нашої бібліотеки.