17 липня 2019 р.

Це цікаво. Із фонду нашої бібліотеки.

Напевно, зараз немає людини, яка не чула б ім'я Олега Сенцова - аж надто гучним був суд над ним і неймовірним вирок: двадцять років ув'язнення. Кінорежисер, сценарист, письменник був засуджений за нібито терористичну діяльність. І незважаючи на протести громадськості, звернення до найголовнішого керівництва країни, яка звинувачує Сенцова, він до цих пір перебуває в неволі.
Книга  Олександра Мимрука  “Олег Сенцов” складається зі спогадів людей, які добре знали Олега, з уривків його книг і сценаріїв до фільмів, а ще з витягів протоколів допитів свідків, які проходять у цій сфабрикованій справі. У ній багато фотографій - і з домашнього архіву, і з залу суду. 
Хоча, як стверджують рідні та друзі, Сенцов ніколи не любив говорити про себе, за нього говорять його твори, і перш за все практично автобіографічні розповіді. Він написав цілу серію автобіографічних оповідань , одне з яких навіть так і називається «Автобіографія». А ще до свого затримання він написав книгу, назва якої повністю відповідає змісту - «Купіть книгу - вона смішна». Ця книга теж є у фонді нашої бібліотеки.


Приходьте до нас, читайте книги Олега Сенцова і книги про нього, вірте - він скоро повернеться і попереду у нього буде багато років вільного життя та нових творчих здобутків.