23 грудня 2016 р.

Я б обрав життя, яке прожив.

“Якби мене запитали, чи жалкую я про те, як склалося моє життя, про відсижені 15 років, я б відповів: анітрохи... І якби довелося починати все спочатку та вибирати, я б обрав життя, яке прожив.”  В.М.Чорновіл.                                     
Упродовж багатьох років він був живим символом боротьби за незалежність України. Рух шістдесятників і дисидентів, національне відродження, становлення Народного руху — все це неможливо уявити без В’ячеслава Чорновола. Він залишається в нашій пам’яті, живе разом з нами і нині спонукає та закликає нас до дії.
До 79 річниці від дня народження В.Чорновола центральна районна бібліотека ім. Ю.С.Кримського спільно з директором музею- садиби В.Чорновола В.В.Стрижиусом провела ряд  заходів. Так для слухачів Університету третього віку, який діє при Звенигородському будинку інтернаті для інвалідів та престарілих, було проведено годину роздумів “Я б обрав життя, яке прожив”.

Для учнів Звенигородського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів (ЦППРК) було проведено патріотичну годину  “До денця весь належав Україні".В читальному залі нашої бібліотеки представлена книжкова виставка “Борець за вільну Україну”.